Panel uživatele

R-KONTAKT CZ

Vítejte na stránkách české velkoobchodní společnosti R-KONTAKT CZ s.r.o. Na našem trhu působíme od roku 1993. Specializujeme  se na výrobu i dovoz a následnou distribuci slunečních, sportovních a čtecích brýlí. Dále máme v nabídce lyžařské brýle, rukavice, kukly a multifunkční nákrčníky. Každoročně připravujeme tak širokou nabídku, která dokáže plně uspokojit nároky odlišných segmentů trhu. Máme velmi široký sortiment brýlí ve velmi přijatelných cenách. 

Mezi naše hlavní kolekce patří česká značka VICTORY, italská značka DEMON, švýcarská značka MONTANA a britská značka EYELEVEL.

Dále dětské licenční brýle Disney, dětská kolekce Good Lion a další.

Každoročně naše kolekce též vystavujeme na výstavách v Praze a v Brně

 

Naše distribuční síť pokrývá celou republiku. K našim kolekcím zapůjčujeme prodejní stojany zdarma. Objednávky na prodejnách realizujeme skrze naše obchodní zástupce.  

Mimo běžnou obchodní spolupráci nabízíme možnost vytváření kolekcí značek brýlí, dle Vaší potřeby. ( potisk na sklo, stranice, kovové logo )

 

Využití e-shopu pro obchodníky ( neplatí pro maloochodní zákazníky )

Využití e-shopu pro obchodníky ( neplatí pro maloochodní zákazníky )

K zobrazení velkoobchodních cen je nutné se zaregistrovat. U nových zákazníků požadujeme kopii živnostenského listu, kterou nám můžete zaslat na e-mail registrace@r-kontakt.com. Celková registrace musí být ještě ověřena a aktivována. Toto provádíme maximálně do druhého dne. O aktivaci Vás budeme telefonicky nebo emailem informovat. Získáte tím kromě velkoobchodních cen ještě možnost dalších slev a pravidelné informace o změnách a novinkách.
Cílem je v případě potřeby maximálně urychlit možnost výběru a dodání zboží. Dioptrické čtecí brýle jsou rozděleny v samostatných složkách podle dioptrií. Doporučujeme takto prohlížet.

Produkty budeme průběžně doplňovat o nové kolekce slunečních a sportovních brýlí . Nadále funguje servis ze strany našich regionálních obchodních zástupců, kteří Vás budou průběžně navštěvovat.

 

Ujišťujeme, že na veškeré naše produkty bylo vydáno prohlášení o shodě, které zákazníkům poskytujeme. Sluneční brýle vyhovují evropským normám a jsou opatřeny maximální ochranou proti škodlivému UV záření.

                                                             

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, proto uvítáme Vaše případné poznatky a připomínky na emailu info@r-kontakt.com .

Pomáháte nám být lepšími.......

 

Tým R-Kontakt CZ

Přihlášení

Tato stránka používá soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies Zde