Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky společnosti

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY A PROHLÁŠENÍ PRODÁVAJÍCÍHO
R-kontakt CZ s r.o. , Dukelská 782/5, Čelákovice 250 88, IČO : 24265811,
Společnost je zapsána v OR: V Praze, oddíl C, vložka 198738

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY A PROHLÁŠENÍ PRODÁVAJÍCÍHO

1. Způsoby objednávání
2. Kupní smlouva
3. Dodací podmínky
5. Slevy í podmínky
4. Platební podmínky
6. Zrušení objednávky a možnost vrácení zboží
7. Reklamace
8. Závěrečná ustanovení

1. Způsoby objednávání
a) E-mailem z internetového obchodu
24 hodin denně na www.r-kontakt.com .
b) Telefonicky
Každý pracovní den od 8.00 – 16.00 hodin na telefonních číslech:
326 920 570
724 350 139
c) Faxem
24 hodin denně na faxovém čísle: 326920579
2. Kupní smlouva
Každé převzetí zboží formou potvrzení daňového dokladu ( faktura nebo prodejka ), případně přepravního listu přepravce, znamená uzavření jednotlivé konkrétní kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím, přičemž převzaté zboží placené převodem zůstává až do jeho úplného zaplacení majetkem prodávajícího.
3. Dodací podmínky
Zboží je zasláno na dobírku přes PPL, doba doručení je do týdne, pokud není zákazník informován jinak. Cena objednaného zboží se navyšuje o 84 Kč poštovného a 36 Kč balného. V případě, že cena objednávky přesáhne 1500,- Kč s DPH, je poštovné a balné zdarma. U objednávky zboží, které není na skladě oznámí prodávající kupujícímu předpokládaný termín dodání. Zboží, které není pravidelně na skladě je uvedeno ve složce NA OBJEDNÁVKU.
4. Platební podmínky
a) Dobírkou
Jediný způsob prodeje koncovému zákazníku je zajištěn přepravní službou PPL
b) Převodem
Platba následuje po zaslání faktury na e-mail zákazníka. Ihned po zaplacení bude zboží odesláno.
c) Zálohovou fakturou
Prodávající může v určitých případech ( např. cenově vysoká objednávka apod. ) vystavit na přijatou objednávku zálohovou fakturu až na 100% ceny za objednané zboží. Po jejím uhrazení vystaví prodávající daňový doklad podle výše zálohové faktury.
5. Slevy
Slevy jsou určené výhradně pro velkoobchodní prodej a jsou konkretizovány po registraci zákazníka na našem webu.
6. Zrušení objednávky a možnost vrácení zboží (zásilkový obchod)
Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího v případě neosobního způsobu doručení zboží (nevztahuje se na osobní převzetí zboží v místě prodávajícího ):
V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:
Kontaktujte nás (viz kontakt), že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz.
Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek
a) zboží musí byt v původním nepoškozeném obalu,
b) zboží nesmí být použité,
c) zboží musí být nepoškozené,
d) zboží musí být kompletní,
e) s dokladem o koupi.
f) Zboží, prosím, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku).
g) Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.Částku Vámi vynaloženou na přepravu k nám dle platného zákona nevracíme.
h)V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na Vaše náklady.
7. Reklamace
Záruční doba na zboží je 24 měsíců od jeho převzetí kupujícím.
Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady ( např. neúplnost dodávky, porušený obal apod. ), musí tyto skutečnosti sdělit prodávajícímu, bez zbytečného odkladu, nejpozději do 3 pracovních dnů od převzetí zboží.
Kupující je povinen při reklamaci předložit prodávajícímu daňový doklad ( faktura nebo prodejka ) a potvrzený záruční list, pokud byl u zboží přiložen.
Uznaná reklamace je vyřízena opravou, výměnou vadného zboží za bezvadné nebo vrácením peněz kupujícímu.
Při vyřízení reklamace opravou nebo výměnou vadného zboží za bezvadné, plyne nová záruční doba od jeho převzetí kupujícím.
Lhůta na vyřízení reklamace je maximálně 30 dnů od předání reklamovaného zboží prodávajícímu.

8. Závěrečná ustanovení :

Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle práva České republiky a budou řešeny příslušnými soudy České republiky. Případné spory mezi R-Kontakt CZ a Kupujícím lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující – spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce či spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů naleznete na https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Než-li bude přistoupeno k mimosoudnímu řešení sporu, pak R-Kontakt CZ doporučuje Kupujícímu nejdříve využít kontakt na R-Kontakt CZ pro vyřešení nastalé situace. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Pokud vznikne pro potřebu kupujícího překlad textu smlouvy, platí, že v případě sporu o výklad pojmů platí výklad smlouvy v českém jazyce. Tyto Všeobecné obchodní podmínky včetně jejich součástí jsou platné a účinné od 4. 12. 2017 a ruší předchozí znění VOP včetně jejích součástí, přičemž jsou k dispozici v sídle nebo elektronicky na www.r-kontakt.com

PROHLÁŠENÍ PRODÁVAJÍCÍHO

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Jako prodávající prohlašujeme, že získané údaje při registraci nového zákazníka slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problémů s dodávkou slouží tato informace také k umožnění kontaktu s kupujícím. Respektujeme právo na ochranu osobních údajů podle Zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Zavazujeme se, že získané údaje nezneužijeme k jinému účelu, než k jakému byly získány. Neposkytneme je žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek (např. informace přepravci).
Získané údaje budeme ochraňovat a zamezíme přístup k nim nepovolaným osobám.
V Čelákovicích 12.5.2017

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info