D 10/5224 - Relaxační gelová chladící maska na oči 24cm

D 10/5224 - Relaxační gelová chladící maska na oči 24cm

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Gelová maska je skvělým pomocníkem po večírku s přáteli či protančené noci. Znáte ten pocit, kdy máte po ránu oči tak oteklé, že vám přijde, že je ani nemůžete otevřít? Stačí vychlazenou masku vytáhnout z ledničky a přiložit na oči jako chladivý obklad. Za pár minut se budete cítit jako znovuzrození. Chladivý gel na obličeji vám pomůže osvěžit nejen váš zrak, ale i mysl.

Naopak, pokud je vám mizerně, protože máte ucpané dutiny, gelová maska vám výborně poslouží jako teplý obklad, díky kterému vám ucpané dutiny povolí. Stačí ji jen ponořit na několik minut do horké vody (ne vařící) a teplý obklad v podobě gelové masky můžete ihned přiložit.

Tato gelová maska má průřezy na oči, takže i když ji máte na sobě, můžete u toho sledovat váš oblíbený seriál či vařit nedělní oběd. Ale samozřejmě ji můžete přiložit i na kterákoliv jiná místa, která potřebujete zchladit či zahřát.

99 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Instrukce

Studený obklad: vložte masku do ledničky (ne do mrazáku!) po dobu 30 minut. Pak ji umístěte přes oči nebo na čelo po dobu 5-10 minut.

Teplý obklad: vložte masku do teplé vody (ne do vroucí vody!) po dobu 5 minut. Umístěte přes oči nebo na čelo po dobu 5-10 minut.

Parametry

Rozměry : 23 x 6,5 cm

Materiál: Guma s modrým gelem

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info